Головна » 2018 » Січень » 2 » Новий рік прийшов на Україну
Новий рік прийшов на Україну

Новорічний ранок – це святкова, чудова, очікувана подія в житті кожної дитини. І це вже стало хорошою, доброю традицією проводити його в нашій школі.
   Саме тому  29 грудня відбувся святковий ранок, на який так чекали усі.  В повітрі літав радісний новорічний настрій, а дітки чекали новорічних казкових героїв. Перед початком дійства директор закладу Т.М. Бережна привітала усіх  з прийдешнім Новим роком  та Різдвом Христовим,  побажала щоб у кожну оселю завітав Дід Мороз і виконав усі найзаповітніші бажання.

Першими розпочали свій виступ учні  1-4 класів. Діти мали можливість грати улюблені ролі, перевтілитися в казкових героїв, водити хороводи кругом ялинки, співати та танцювати. Після усіх виступів до дітлахів  завітав чи ненайголовніший гість, якого вони чекали протягом цілого року - Дід Мороз. Він подарував їм солодкі подарунки.
     Святковий концерт набрав шалених обертів під час виступу учнів  5- 7 класів.  Новорічна казка, а точніше мікс казок  дуже сподобався, як учням, так і всім присутнім гостям свята. Казкові герої, яких зіграли діти, були неперевершені.

Новорічний настрій вирував у закладі протягом всього дня. О 16  годині розпочався бал-маскарад для учнів 8-11 класів привітанням Діда Мороза та Снігурки.

Переглядів: 118 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2018  »