Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Низький уклін Вам, любі вчителі!
Низький уклін Вам, любі вчителі!

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоятПрацівник освіти - одна з найважливіших  професій. Багато хто називає професію вчителя особливим  покликанням і з цим не можна не погодитися.  4 жовтня в нашому  ліцеї відбулося традиційне святкування Дня вчителя.  Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі, де їх зустрічали  учні із  «смачними»   компліментами, а по школі лунала чудова музика.

Сьогодні хочеться сказати теплі слова на адресу тих, хто також завжди поруч з нами, і нехай вони не вчать нас певних дисциплін, та все ж вболівають за кожного учня і роблять все, щоб наші заклади були ще затишнішими. Це наші кухарі, бібліотекар, медична сестра, завгосп, техперсонал, водій…

Ми вдячні вам за турботу про нас, учнів.

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят

На изображении может находиться: еда

Переглядів: 99 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0