Головна » 2015 » Лютий » 18 » Навчання з надзвичайних ситуацій
Навчання з надзвичайних ситуацій

18 лютого з  метою практичного відпрацювання учасниками навчально-виховного процесу  порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози, виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру у нашому закладі, було проведено навчання.

Головне завдання -  вдосконалення учасниками навчально-виховного процесу теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, здатність діяти за попереджувальним сигналом «Увага всім».

Розпочався день із загальношкільної лінійки, на якій було ознайомлено учасників з графіком навчань.

На лінійку було запрошено майора цивільного захисту у відставці Михалюка В.А. Він ознайомив присутніх з різними видами надзвичайних ситуацій і діях при них.

О 9.20 розпочалися тематичні години спілкування з  опрацюванням пам’яток «Порядок дій учасників навчально-виховного процесу в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінувань інших небезпек», «Посилення пильності та заходів безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів, осіб, які викликають підозру»,  також учні 1-4 класів мали можливість переглянути навчальні фільми.

Протягом дня було проведено три тренувальні заняття:

• сигнал «Аварія на ХАЕС»:  усі учасники навчань залишалися  у класних кімнатах, вікна, двері герметично закривали, вискористовували індивідуальні засоби захисту;
  • сигнал «Пожежа на військових складах»:  учні  та працівники закладу  з речами евакуйовувались із приміщення  у двір закладу,  а далі відвозились автобусом у безпечне місце.
  • сигнал «Обстріл з гранатометів»:  проводилась евакуація усіх присутніх у закладі  в сховище, у якому медична сестра разом з одинадцятикласницями на практиці показали різні види перев’язок та транспортування поранених.

Також на усіх тренуванях була присутня Задворна Г.А, методист РМК.  Гана Анатоліївна надала психологіні рекомендації для учнів під час НС.

На завершення було проведено огляд-конкурс стінних газет, малюнків та  підведено підсумки навчання.

Переглядів: 315 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »