Головна » 2017 » Лютий » 10 » Навчання по охороні праці
Навчання по охороні праці

9 лютого на базі нашого закладу відбулось навчання по охороні праці. Участь взяли головні спеціалісти та  методисти відділу освіти, молоді та спорту, керівники навчальних закладів, заступники директорів по навчально-виховній роботі, завгоспи, педагоги-організатори, голови первинних профспілкових організацій, вихователі дитячих садочків району.

Лекції по охороні праці в галузі читали Столяр Д.В., головний інспектор Славутського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, Домашин С. І., викладач ТОВ «Центр підготовки персоналу УБ ХАЕС»,    Ціж М.В., лікар-анастезіолог Славутської центральної районної лікарні.

Присутні почули лекції про правила пожежної безпеки, електробезпеку, безпечну роботу котелень та  безпеки систем газопостачання, правила надання першої медичної допомоги.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА

Переглядів: 206 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0