Головна » 2015 » Лютий » 23 » Мова – скарб народу
Мова – скарб народу

Для кожного народу  Мова – найбільший скарб, одне з багатьох див створених людьми. Вона відзеркалює душу народу, його історію.

Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.   21 лютого ми відзначаємо  Міжнародний день рідної мови.

Тому сьогодні, 23 лютого у закладі відбувся чудовий та насичений виховний захід, з  метою піднесення  патріотизму, національної гордості за мову, виховання любові до неньки-України, української мови, бажання досконало її знати, плекати, берегти, примножувати її красу.

Нехай же вогонь рідної мови ніколи не згасне в дитячих душах, материнське українське слово буде для всіх них оберегом та символом єднання великого народу.

Переглядів: 342 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »