Головна » 2018 » Листопад » 19 » Мова – коштовний скарб народу
Мова – коштовний скарб народу

У день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця українська спільнота відзначає Свято української писемності та мови. З цієї нагоди і в нашому закладі було проведено ряд заходів під гаслом «Мова – коштовний скарб народу»: тематичні виставки плакатів і малюнків, інформаційні хвилинки, виставка – вернісаж «У джерелах слова – душі криниця, а рідна мова, як чарівниця», години спілкування «Мова і писемність у цікавих фактах», бібліотечні уроки «Одна вона у нас така – уся співуча та дзвінка», а також презентації «Український меценат Петро Яцик».

Учні 3-11 класів взяли участь у І шкільному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, а 8-11 класи – ще й у радіодиктанті національної єдності.

Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови; довели, що рідна мова – це духовна святиня; сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Переглядів: 28 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »