Головна » 2019 » Квітень » 16 » Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів
Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Валентина Иванюк, люди сидят и в Ð¿Ð¾Ð¼ÐµÑ‰ÐµÐ½Ð¸Ð¸Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня за ініціативою ООН.

11 квітня 1945 року  в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.

11 КВІТНЯ В КРУПЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ БУЛИ ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ В'ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ ТАБОРІВ.

Виставка художньої, документальної літератури «Забути цьогонеможливо».

Конкурс презентацій  “Фашистськітаборисмерті – геноцид протилюдства ”.

Проведено урок-реквієм “ Світпам'ятає ” .

Перегляд документального фільму “ Дитинство опалене війною ”.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, экран и в помещении Виховні години “У війни не жіноче обличчя ”, “ Діти – в'язні фашистських концтаборів ”

Тематичні уроки історії “ Інтернаціональне повстання в концтаборі Бухенвальду».          Оформлено інформаційний стенд «Історія, яку має пам`ятати кожен».

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди сидят и в помещении