Головна » 2018 » Листопад » 19 » Міжнародний день толерантності
Міжнародний день толерантності

Щорічно  16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Толерантна людина – це особистість, якій притаманні моральні, духовні цінності та якості.

Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів вказує, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших, вміти правильно підтримати один одного, поважати людей, прислуховуватися до інших думок, поглядів.

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин у нашому закладі  було проведено ряд заходів: виховні години «Толерантність – шлях до миру», «Вчимося толерантному спілкуванню», «Толерантність у сучасному житті», акції «Поділись своєю добротою», «Обійму просто так», флешмоб «Найкраще фото з учителем».

Переглядів: 37 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »