Головна » 2017 » Лютий » 21 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії. 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році.

В цей день учителями української мови  було проведено свято рідної мови «Українська мова – Божа благодать».  Під час заходу учні не тільки декламували вірші українською мовою, але й було продемонстровано  декілька сценок. Розказано гуморесок та повчальних цікавинок. Все свято було пронизано українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

Також учні школи мали можливість ознайомитись із тематичною добіркою літератури у шкільній бібліотеці .

Переглядів: 269 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »