Головна » 2017 » Грудень » 7 » Містер класу
Містер класу

6 грудня  до Дня Збройних Сил України у 5 класі (класний керівник Кравчук О.О.) відбулася відкрита виховна година "Містер класу",  у формі конкурсу. На початку хлопці отримали віршоване привітання від однокласниць, після чого розпочалась конкурсна програма.

Під час конкурсів хлопці демонстрували свої таланти, здібності, вміння, аби переконати журі, що вони найкращі. Журі було справедливе та суворе, проте хлопців це не лякало, а навпаки: вони здобували прихильність оригінальними представленнями, цікавими відповідями.

Усі учасники пройшли нелегкий шлях, щоб розкрити себе найкраще перед глядачами. І все ж це їм вдалося зробити, недаремно ж вони сильна половина людства.

Хлопці  виступили гідно та отримали медалі у номінаціях містер: «Розумник», "Всезнайка",  "Пунктуальність", "Мудрість", "Джентльмен", "Креативність", "Винахідливість", "Інтелект", "Ввічливість" та "Ерудит".

Переглядів: 89 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2017  »