Головна » 2019 » Березень » 13 » «Мистецтво далекосхідного культурного регіону»
«Мистецтво далекосхідного культурного регіону»

Сьогодні, 13 березня, відбувся урок в 10 класі на тему: «Мистецтво далекосхідного культурного регіону». Наша бесіда, про японський сад, супроводжувалась візуальним супроводом. Ми віртуально зайшли в справжній японський сад.

Це витвір мистецтва, що відображає світ у всій його красі та сезонності. Японський сад – це місце куди приходять для роздумів, де відпочивають від турбот, від суєти життя та знаходять дашевну рівновагу.

По доріжці з каменів  неправильної форми, покладених серед мохів.що петляє серед кущів і дерев знаходиться чайний будиночок…  Так ми ропочали чайну царемонію, яку намагались виконати за ритуалом. Під час чаювання, всі учасники розмовляли про мистецтво, навколишню красу та поезію.

Нам все вдалося! Ми керувалися  принципами, такими як, уміння бачити красу звичайного та витонченість простоти.

Переглядів: 141 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »