Головна » 2019 » Березень » 26 » Ми - єдина країна!
Ми - єдина країна!

На данном изображении может находиться: 14 человек, в том числе Василь Овчарук, люди стоят, костюм и в помещении У рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, з метою підвищення патріотичного духу та поширення правдивої інформації про участь мешканців Кримського півострову в обороні своєї землі від агресора у  нашому навчальному  закладі пройшов урок-зустріч,  під час якого вихованці мали можливість поспілкуватися  з волонтером, учасником подій у Криму 2014 року Овчаруком  Василем Леонтійовичем.

Василь Леонтійович наголосив  на тому, що  Крим не прийняв окупантів, громадяни України встали на захист своєї землі. Хоча сили і були нерівні. Анексія Російською Федерацією півострова Крим не припинила спротиву окупантам та колоборантам. Найбільш активно виступала молодь – учні та студенти, які народились та виросли в Україні.

По закінченню зустрічі  діти змогли зробити висновок, що кожен регіон України неповторний. Ми - єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, ми  прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою.

Переглядів: 94 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2019  »