Головна » 2019 » Жовтень » 9 » Мандрівка у царство книг
Мандрівка у царство книг

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и ребенокУ прохолодну осінню пору до бібліотеки Крупецького ліцею вперше на пізнавально-оглядову екскурсію завітали учні 1-го класу (класовод Бойчак Лариса Миколаївна). Бібліотекар Оксана Анатоліївна радо їх зустріла та ознайомила присутніх з шкільним храмом книги, який зберігає всі найвидатніші відкриття тисячоліть. Діти із захопленням розглядали цікаві книжечки та здійснили мандрівку у царство книг. Упродовж екскурсії вони ознайомилися з куточком користувача Інтернету. Сучасна шкільна бібліотека - це інформаційно-ресурсний центр. Пріоритетним завданням такого центру сьогодні є формування інформаційної культури учнів. Адже між книжковою культурою вчителя стоїть інформаційно-телевізійна культура учнів. Також діти ознайомились з правилами користування книгою і бібліотекою та отримали пам’ятки з солодким сюрпризом.

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, ребенок и стол

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении