Головна » 2017 » Грудень » 1 » МАН
МАН

В історії черпаємо ми мудрість; в поезії - дотепність; в математиці - принциповість; в природних науках - глибину; у моральній філософії - серйозність; в логіці і риториці - вміння сперечатися.

Френсіс Бекон

30 листопада на базі нашого закладу  проходив І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН.  Сьогодні Мала академія наук України – цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України.

Юні науковці – найкращі представники нового покоління. На їхніх плечах уже в найближчому майбутньому лежатиме відповідальність за долю країни.

Команда учнів нашого закладу  гідно представляли у таких  наукових відділеннях:

історія -   учениця 11 класу  Черешнева Олександра,  яка досліджувала тему «Українські революції через призму історії» (керівник Іванюк В.А.);

географія - учениця  9 клас Дем'янчук Ольга з темою роботи "Демографічна ситуація села Крупець" (керівник Дмитришина Н.П.).

Виступи учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт оцінювало компетентне журі, яке об’єктивно аналізувало представлені презентації та ставило актуальні питання юним дослідникам. Роботи учнів вирізнялися актуальністю, авторським підходом до викладання матеріалу та самостійним характером виконання. Сьогодні всі учасники представили свої маленькі наукові дослідження, відкриття, з яких в цілому і складається наука.

Більше фото

Переглядів: 135 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1