Головна » 2019 » Березень » 14 » Маленькі дослідники
Маленькі дослідники

В рамках навальної програми учні 2 класу (класовод Король В.А.) вивчаючи одну із тем уроку природознавство, працювали над реалізацією проекту: «Здоровинка-цибулинка».

Ідея проекту полягає в тому, щоб виховувати у дітей потребу в піклуванні про своє здоров'я. Так як наш організм впродовж зими втрачає багато вітамінів і, щоб поповнювати їх, можна вирощувати цибулю на підвіконні та вживати в їжу. Ще цибуля допомагає нашому організму боротися з вірусами і мікробами, підвищує імунітет, сприяє покращенню апетиту. Тому виникла ідея розпочати роботу над цим проектом.

Під час роботи над проектом діти зрозуміли необхідність вживання цибулі в зимово-весняний період з метою підвищення імунітету, навчилися вирощувати цей овоч , шукати інформацію на задану тему, досліджувати ріст цибулі, розвивали уміння добирати малюнки і тексти стосовно теми, навчилися лаконічно висловлювати свої думки, використовувати аргументи для доведення фактів, розвивали писемне і усне мовлення.

Знання, власноруч перевірені і підтверджені на практиці, діти збережуть на все життя!

Переглядів: 212 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »