Головна » 2017 » Березень » 21 » Майбутнє лісу в твоїх руках
Майбутнє лісу в твоїх руках

21 березня  - Міжнародний день лісів.  В цей сонячний, теплий, по-справжньому весняний день,  учні 9 класу нашого закладу разом з Келюхом В.В. класним керівником та Мельник В.Д. педагогом-організатором взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», висадивши 0.5 га. лісу.

Учасників акції зустріли працівники лісництва в 26 кварталі. Перед початком роботи лісничий Крупецького лісництва Смичок Сергій Анатолійович провів  майстер-клас з садіння лісу, розповів як користуватися мечем Колесова, як садити сіянець, щоб не пошкодити коріння, на якій відстані садити малесенькі деревця.

Веселий настрій та корисна робота на свіжому повітрі згуртували природолюбів, подарувавши позитивні емоції та можливість власноруч зробити добру справу.

Напевне, хто своїми руками садив дерева – має назавжди привиті розуміння, повагу і любов до рідної природи, шану до праці лісівників.

На завершення Сергій Анатолійович  щиро подякував за допомогу, небайдуже ставлення до природи та пригостив учнів солодощами.

Переглядів: 395 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2017  »