Головна » 2016 » Лютий » 19 » Лінійка-реквієм
Лінійка-реквієм

19 лютого у нашому закладі  було проведено лінійку-реквієм, присвячену вшануванню пам'яті Небесної Сотні.

Вчителі, учні зібралися,  щоб у скорботі схилити низько голови перед  пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний, цивілізований час ХХІ століття. Лінійку було розпочато  Гімном України, виконаний усією громадою школи. З вступним словом до усіх присутніх звернулася директор закладу.

Тетяна Миколаївна наголосила на тому, що події на Майдані змінили Україну, змінили її народ, а в історію записані як революція Гідності.

Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами, мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Лінійку – реквієм було закінчено прослуховуванням гімну Небесної сотні «Пливе кача»

Слава УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ Слава!

Переглядів: 362 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/4
«  Лютий 2016  »