Головна » 2019 » Квітень » 3 » Ліцей сприяє здоров’ю
Ліцей сприяє здоров’ю

Здоров’я – це якість життя. У дошкільному і шкільному віці закладаються основи здоров’я і довголіття, формується система рухових умінь і навичок,  створюється фундамент для виховання фізичних здібностей, розвиваються морально-вольові якості та естетичні ідеали.

Тому збереження і зміцнення здоров’я дітей є пріоритетним для вчителів нашого ліцею. Це не тільки рухливі ігри, а комплекс загальнорозвивальних і дихальних вправ.

Сьогодні знов відбувся цікавий урок з фізичної культури (вчитель  Келюх В.В.), під час якого діти зміцнювали своє здоров’я. Розпочали з розминки та дихальних вправ. Також зробили комплекс загальнорозвивальних вправ на розвиток основних фізичних якостей. Далі були рухливі ігри та естафети, в яких використовувались вправи з різних видів спорту.

Переглядів: 190 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3
«  Квітень 2019  »