Головна » 2017 » Листопад » 23 » Круглий стіл присвячений Дню Гідності і Свободи
Круглий стіл присвячений Дню Гідності і Свободи

21 листопада у нашому закладі відбувся  круглий стіл, присвячений Дню Гідності і Свободи.

Захід розпочався із виступу директора закладу.  Тетяна Миколаївна наголосила, що нинішнє зібрання об'єднує цілих три майдани, через які пройшов український народ, утверджуючи власну Гідність і Свободу.
Перший такий майдан був символом початку розпаду колишньої радянської імперії і відомий як студентська революція на граніті в жовтні 1990 року. Однією із важливих вимог багатотисячного братства студентів тоді було недопущення підписання нового союзного договору. Черговим Майданом була Помаранчева Революція 2004 року, коли на захист демократичних виборів та проти їх фальсифікаторів на Хрещатик вийшли вже сотні тисяч людей. А вже наступний Майдан 2013 року вивів на Революцію Гідності мільйони наших співвітчизників, яким закрили право на Європейський вибір розвитку власної держави.

Далі учасники заходу вшанували світлу пам'ять героїв, які відстоювали та поклали свої життя за краще майбутнє України, а нині тисячі їх послідовників вже четвертий рік героїчно стоять на варті незалежності, проливають кров у боях за рідну Вітчизну.

Продовжився круглий стіл виступами учнів нашого закладу та Старокривинського НВК, які розкрили такі питання:

1. Причини народження Євромайдану.

2. Хід Революції Гідності.

3. Реакція світу на події в Україні.

4. Волонтерський рух у навчальному закладі в період Революції Гідності.

Цього дня в роботі круглого столу взяли учать учасники Революції Гідності – Людмила Васильєва, помічник-консультант народного депутата Романа Мацоли та сім’я волонтерів – Олена та Анатолій Турицькі.  Гості розповідали про події, які відбувалися на майдані, про роль молодого покоління у розбудові нашої держави.

Революція Гідності, четверту річницю якої нині відзначаємо, залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в нашій біографії. 21 листопада 2013 року увійшло в історію України як поворотний момент остаточного утвердження самоідентичності і національної свідомості українців.

Переглядів: 220 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/2
«  Листопад 2017  »