Головна » 2014 » Вересень » 30 » Круглий стіл
Круглий стіл

500 років тому, 8 вересня  1514 року, 30-тисячне об’єднане військо Великого князівства Литовського та Польського королівства, очолюване князем Костянтином Острозьким, розбило 80-тисячну армію Московського князівства. До цієї дати  в нашому закладі відбулося засідання круглого столу «Оршанська битва: до останньої стріли»,  в якому взяли участь голова Славутської районної ради Леонід Анатолійович  Радзивілюк, голова Славутьскої РДА Василь Васильович  Остапчук, заступник голови Славутської РДА Руслан Володимирович  Броніч, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ельміра Миколаївна Перепелиця, методист відділу освіти Тетяна Василівна Фелонюк,  вчителі та учні навчальних закладів району.

Із доповідями виступили вчителі історії: Левчук А.П., Улашанівський НВК, Гандзюк М.М., Берездівський НВК, Груша О.С., Старокривинський НВК, Бойчун О.П., Цвітоський НВО.

У ході проведення присутні спробували проаналізувати передумови, хід битви та її історичне значення, а також згадали письменників та історичних діячів, які описували  Оршинську битву.

Під час підведення підсумків були почуті думки старшокласників про значення Оршанської битви для сьогодення.

Оршанська битва з московським військом за свободу та незалежність не завершилась 500 років тому, вона продовжується до сьогодні. Тільки тепер бореться Україна.

Перемога буде за нами! Слава України! Героям Слава!

Переглядів: 346 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »