Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Козацькі забави
Козацькі забави

14 жовтня український народ відмічає свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва.

Продовжуючи славні і шляхетні традиції нашого народу, 11 жовтня у нашому закладі  відбулося  щорічне спортивно-розважальне свято «Козацькі забави».

У вітальному слові заступник директора з виховної роботи  Рибіцька Т.В. побажала всім присутнім міцного козацького здоров’я, миру, злагоди і  звичайно перемог у змаганнях.

Козацький дух, силу, мужність та витривалість перевіряли на собі учні 6 та 7 класу, беручи участь у різноманітних спортивних змаганнях козацького спрямування: «Посадка і збирання картоплі», «Як козаки через річку переправлялися», «Їзда на конях», «Повзунець», «Господині», «Приготування куліша», «Хто кого перетанцює»  та інші.

За змаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Хлопці довели, що козацькому роду нема переводу.

У процесі боротьби перемогу з невеликим відривом отримали учні 7 класу.  Усі учасники були нагороджені грамотами.

Переглядів: 251 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »