Головна » 2016 » Травень » 16 » Конкурс «Квітуча Україна»
Конкурс «Квітуча Україна»

Вітаємо учасників фінального етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» Гарбарук Тетяну, Форсюк Марину (10 клас) та Шевченко Вікторію (9 клас) і їх керівників Дмитришину Н.П. і Форсюк О.А.

З 11 по 13 травня до Національного ЕНЦУМу була запрошена команда учнів Крупецького НВК, яка представляла  Хмельницьку область.

Протягом 3 днів наші учні захищали власний проект з квітникарства «Квітучий розмай». Дівчата гідно представили проект та вміло реалізували його на навчально-дослідній ділянці, створивши  клумбу «Потічок здоров’я». Програма конкурсу була дуже насиченою та цікавою. Крім реалізації проекту ми відвідали Національний ботанічний сад ім. Гришка М.М. НАН України, відділи лабораторії екологічного центру – зимовий сад, музей хліба, лабораторію гідробіології, Школу народних ремесл.

За активну участь та творчу діяльність команда нашого закладу нагороджена дипломами та подяками.

Бажаємо нашим учасникам подальших творчих злетів, успіхів та перемог у наступних конкурсах.

Переглядів: 531 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2016  »