Головна » 2014 » Листопад » 30 » Конкурс краси і грації «Міс школи»
Конкурс краси і грації «Міс школи»

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому  28 листопада у нашому закладі проводився конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу ученицю.

Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, це наші хлопці 10 та 11 класів.

Перший вихід учасниць приголомшив дефіле «Вишиванка – це стильно», головним атрибутом якого є українська вишита сорочка.

Родзинкою вечора став новий конкурс «Ретро», у якому претендентки мали змогу проявити креативність, підібравши для моделі одяг та зробивши їй зачіску.

Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням.

Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши конкурс «Мій коник».

Титул «Міс школи-2014»  у нелегкій боротьбі здобула  Тетяна Панчук, учениця 11 класу, І віце-міс стала Смичок Світлана (11 клас), ІІ віце-міс –Гуранська Анастасія (11 клас).

Почесні звання: міс грація – Гончарук Юлія  (9 клас), міс чарівність – Ковалінська Вікторія (9 клас), міс усмішка – Фульон Олеся (8 клас),

Переглядів: 457 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »