Головна » 2015 » Січень » 9 » Україна колядує, колядує вся земля
Україна колядує, колядує вся земля

Зимові свята – це  завжди очікування святкової казки, дива, піднесений настрій. Це –новорічні вітання та щедрі побажання, смачна кутя, гостини. Здавна, у народі говорили: якщо на зимові свята в хаті колядують та щедрують, весь рік буде щасливим та багатим.

Керуючись доброю українською традицією, учні 11 класу 7 січня,  ходили гуртом колядувати по селі - вітаючи добрих людей з Новим роком, закликали добробут, злагоду та багатий урожай, щастя у шлюбі та міцне здоров’я.

Святкове колядування стало справжнім відродженням народних прадавніх традицій, що так важливо для нашого молодого покоління. І нехай всі побажання, що звучали в цей святковий день здійсняться.

Ми колядуємо і співаємо під вікном. Щастя, долі вам бажаємо всім гуртом. Хай квітують ваші ниви золоті. Щоб життя було щасливе в майбутті!

З Різдвом Христовим!!!

Переглядів: 476 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1