Головна » 2016 » Листопад » 4 » "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"
"Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною».

03 по 31 жовтня 2016 року у нашому закладі проходив  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".

Цьогорічний  місячник шкільних бібліотек сприяє зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу української літератури, застосуванню сучасних підходів з прищеплення навичок читання та  залученню нових користувачів до бібліотек.

У плані місячника відбулося багато цікавих заходів. Учні школи та вчителі мали можливість взяти участь у цих заходах. Всі щодня знайомилися з цікавою інформацією виховного змісту, що відповідало зазначеній темі дня.

Усі хаходи можна переглянути на сайті http://biblionvk.at.ua

Переглядів: 315 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2016  »