Головна » 2015 » Березень » 19 » Читай! Формат не має значення
Читай! Формат не має значення

Ось і прийшла весна! Разом із пробудженням природи весна несе нам багато прекрасних свят. Тиждень дитячого читання є улюбленим у дітвори, для усіх, хто пов’язав своє життя з книгою, з дитячою бібліотекою. Традиційно він проходить в Україні в березні. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому.

Цьогорічне відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Читай формат не має значення» відбулось 19 березня на базі нашого закладу.

Цього дня ми радо зустріли Захарченко Антоніну Миколаївну, заступника директора обласної бібліотеки для дітей ім.Т.Г. Шевченка, Горбатюка Василя Івановича,  голову обласної організації Національної спілки письменників України,  Шмурікову Ніну Миколаївну, члена Національної спілки письменників України та Олену  Іськову, молоду поетесу Хмельниччини.

Присутні здійснили книжкову мандрівку сторінками віршованих творів, доповненнями до відкриття тижня читання стали пісні у виконані наших вихованців, гра на сопілці  та саксофоні, а ще  у гості до нас завітав Незнайко та Королева Книги, вони  провели невеличку вікторину для присутніх у залі.

Підсумки відкриття тижня дитячого читання підвела начальник відділу культури Славутської районної державної адміністрації, Бражук Валентина Миколаївна.   Валентина Миколаївна ще раз відмітила, що Книга вселяє в нас любов до рідної України, повагу до народів та інтерес до культури.

Переглядів: 273 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Березень 2015  »