Головна » 2016 » Вересень » 13 » Каменяр – молодший брат Кобзаря
Каменяр – молодший брат Кобзаря

7 серпня, минає 160 років з дня народження українського генія, будителя і просвітителя українського народу Івана Яковича Франка.

З метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, а також з нагоди відзначення 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка протягом вересня було розпочато проведення урочистих заходів.

Яскраво пройшла виховна година в 3 класі «Франко – співець народу». Дитячі роки І.Франка вивчали учні 4 класу під час проведення круглого столу «У батьківській кузні». Позмагалися в своїх знаннях про творчість письменника учні 8 класу під час літературного рингу «Каменяр – молодший брат Кобзаря». Вчителі української мови та літератури організували усні журнали «Творчість Івана Франка»   для учнів 5-6 класів та «Тричі мені являлася любов» для учнів 11 класу.

У шкільній бібліотеці організовано книжковий вернісаж «Іван Франко для дітей», виставку ілюстрацій за творами Івана Франка, проведено конкурс  декламаторів поезій Івана Франка та літературну вікторину «Іван Франко очима дітей»

Переглядів: 289 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »