Головна » 2018 » Жовтень » 1 » «Ярмарок професій»
«Ярмарок професій»

27 вересня вихованці 9-11 класів нашого ліцею завітали до  Славутського міського палацу культури, де відбувся профорієнтаційний масовий захід «Ярмарок професій» в інтерактивному форматі «Подорож у світ професій» для учнів 9-11 класів, в якому взяли участь 450 осіб: майбутні випускники, педагоги, батьки, представники вищих, професійно-технічних навчальних закладів, соціальні партнери. Захід проходив в рамках профорієнтаційного проекту для молоді «Від мрії до дії» із залученням мобільного центру професійної орієнтації, і вже традиційно являється чудовим інтерактивним майданчиком для побудови успішної професійної кар’єри, поштовхом до самовизначення та самореалізації молоді.

Перед початком зустрічі школярі та гості заходу мали змогу отримати кваліфіковані консультації фахівців Державної служби зайнятості, пройти психодіагностичне тестування на предмет виявлення професійної спрямованості, ознайомитися з послугами служби зайнятості, взяти участь у захоплюючих профорієнтаційних іграх та більш детально ознайомитися зі світом професій та спеціальностей.

Переглядів: 29 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »