Головна » 2015 » Вересень » 14 » Вибори президента учнівського самоврядування
Вибори президента учнівського самоврядування

У В А Г А !

З 11 вересня у нашому закладі іде підготовка до виборів президента учнівського самоврядування, які відбудуться 17 вересня. Серед представлених кандидатів -Гарбарук Тетяна, учениця 10 класу, та Ніколайчук Тетяна, учениця 11 класу. Кожен з кандидатів приготував свою програму, за допомогою якої вони переконують учнів, що саме їх кандидатура є гідною цього звання.

Гарбарук Тетяна - учениця 10 класу

Школа – мов друга домівка,
Вчителі в ній – це другі батьки,
Школа – це наша мандрівка,
Тут всім цікаво завжди.

Як і кожен учень і учениця Крупецького НВК люблю свою школу і прагну, щоб вона була найкращою не тільки в районі чи області, а й в Україні.Такою її можемо зробити тільки ми – її вихованці. Я вважаю, шкільна політика потребує нових ідей і тому пропоную свою кандидатуру на посаду президента школи. Я – призер шкільних, міських конкурсів, людина з активною життєвою позицією. Моє життєве кредо: «Не зупиняючись перед труднощами, йти до мети, йти вперед!»
Програмою своїх дій як майбутнього президента школи вважаю такі пункти, які під силу учнівському самоврядуванню:
1. Проведення соцопитувань серед учнів старших і молодших класів, за результатами яких будуть вирішуватись проблеми навчального і виховного процесів. А також проведення шкільних дебатів.
2. Організація нових шкільних свят: Дня боротьби з суржиком і ненормативною лексикою, , Дня учня, Дня друзів, Дня миру, Дня ввічливості і толерантності, Дня учнівського самоврядування (учні проводять уроки)
3. Проведення цікавих конкурсів: «Школа має талант», «Знавець спорту», «Ерудит», «Голос школи».
4. Проведення різноманітних квестів, фотоконкурсів, спортивних змагань, брейн-рингів та творчих конкурсів для учнів старших класів.
5. Озеленення школи та класів.
6. Давати змогу учням висловлювати бажання щодо змін у школі.
7.Введення номінацій «Найбільш дружний клас», «Найчистіший клас», «Найкращий клас» - мені б дуже хотілось хоча б спробувати здійснити цю ідею. Вся суть ідеї полягає у змаганнях між класами. Весь навчальній рік клас заробляє бали, а в кінці року визначається клас-переможець.

Ніколайчук Тетяна - учениця 11 класу

Я вважаю, що президент школи — це в першу чергу такий же учень як і всі інші, тільки він повинен знати та розуміти всіх учнів нашої школи.Подолавши шлях від молодших класів до старших, точно знаю що цікавить нас, учнів школи, які проблеми турбують, та які питання в нас виникають. Посада президента надасть мені змогу втілити бажання в життя. Бажання поліпшити умови школярів, зробити шкільне життя комфортнішим. На мою думку ці фактори покращать працездатність дітей, поліпшать шкільну атмосферу.

У кожної людини є талант, потрібно тільки дозволити йому розвиватися. Тому будучи президентом я намагатимусь й допомагатиму розкрити свої здібності обдарованим учням. Буду сприяти тому,щоб про цих людей дізнались не лише їхні друзі, але й школа та навіть вся Україна!
Ми –покоління Інтернету, так чому б не проводити деякі нові заходи за допомогою «Всесвітньої павутини»?
Проводити свята найбільш поширені в інших країнах, наприклад Halloween,
різноманітні маскаради. Я вважаю це було б весело. Обіцяти скасування шкільної форми я не можу, але з дозволу дирекції посприяю виділенню декількох днів в місяць без неї, і спробую хоч якось зробити ваше життя різноманітним!Я знаю, що робота президента не з легких, забирає багато сил та часу, але ця праця не даремна.

Я планую:
1.Організовувати екскурсії для учнів школи.
2. Влаштовувати концерти та дискотеки на свята.
3. Проводити у школі акції.
4. Влаштовувати міжшкільні поїздки Україною.
5. Озеленення школи та класів.
6.Два рази на рiк проводити “День самоврядування!” в якому учнi старших класiв будуть проводити заняття (для того щоб спробувати себе в ролi вчителя).

Переглядів: 421 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2015  »