Головна » 2019 » Жовтень » 9 » Інформаційний стенд «Козацькому роду нема переводу»
Інформаційний стенд «Козацькому роду нема переводу»

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и в помещенииПротягом тижня у нашому навчальному закладі організовано проведення низки тематичних заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва, а саме: виховні години, Уроки мужності, бесіди, виставки художньої та документальної літератури, спортивні змагання та шкільної ярмарки. Так, у понеділок, вчитель історії Іванюк Валентина Анатоліївна разом зі своїми вихованцями представила інформаційний стенд «Козацькому роду нема переводу». Вона познайомила учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду».. Мужність, звитяга, розум та козацька слава наших прадідів не залишили байдужим жодного учня адже вона червоними нитками прописана на сторінках літопису української історії.

Переглядів: 70 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2019  »