Головна » 2018 » Жовтень » 19 » І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

З метою виховання в школярів почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 18 жовтня у нашому закладі було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

30 учнів ліцею взяли участь у конкурсі та виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г. Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, любов до рідного міста, бережливе ставлення до природи. Переможці заходу стануть учасниками ІІ етапу та продемонструють свої мовно-літературні вміння і навички на районному рівні.

Переглядів: 55 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »