Головна » 2018 » Грудень » 17 » Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС
Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
     Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.
  Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної.  З метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС їх мужності, героїзму і самовіддачі у  10 класі  (класний керівник Тарасюк Т.А.) було проведено виховну годину «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС».

Учні ще раз пригадали про ту страшну трагедію, яка сталася в нашій країні, а також людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого енергоблока.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла.

Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2018  »