Головна » 2018 » Листопад » 26 » «Герої не вмирають»
«Герої не вмирають»

Сьогодні вся країна схиляє голову перед героями України, які загинули на Майдані під час кривавих сутичок у Києві. Вони поклали своє життя на вівтар справедливості і свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

З метою вшанування пам'яті загиблих під час мирних акцій протесту в Україні 23 листопада у 3 класі (класовод Чорнолоз І.В.) відбулася виховна година «Герої не вмирають». Захід розпочався із слів класовода та спільним виконанням Державного Гімну України. Під музичний супровід тужливої лемківскої пісні «Гей, пливе кача по Тисині», яка стала символом Небесної Сотні, діти читали поезії  про події на Майдані, переглянули відеоролик та виконали пісню про мир.

На завершення усі присутні вшанували хвилиною мовчання українських захисників, які проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість, які ціною свого життя боронили від агресора незалежність та цілісність нашої країни.

Переглядів: 36 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »