Головна » 2019 » Червень » 12 » Фестиваль  «Обдарованість»
Фестиваль  «Обдарованість»

Вперше, в Крупецькій громаді, започатковується фестиваль  «Обдарованість», який відбувся у нашому ліцеї 12 червня.

На свято були запрошені почесні гості:  сільський голова Михалюк Валерій Анатолійович, начальник відділу освіти, молоді, спорту та соціального захисту населення Крупецької сільської ради Зубова Жанна Олександрівна та   начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА Бойчак Дмитро Володимирович.

Цьогоріч у заході взяли участь призери та переможці обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук та інших інтелектуальних, художніх, творчих та спортивних конкурсів,  змагань.

У номінаціях «Гордість Громади» нагороджено Денисюк Софію, Бережну Катерину, Сороченко Віту. «Інтелект і творчість» - Форсюк Іванну, Борову Ольгу, Ковалінського Ярослава, Пляцко Дашу, Денисюк Софію, Бережну Катерину.

В номінації «Дослідник року» відзначено Сороченко Віту та Дем’янчук Ольгу.

У номінації «Олімпійська надія» нагороди отримали Чулій Юлія, Кравчук Віталій, Нікітчук Іван, Філіпчук Віктор.

Переможці творчих конкурсів, які прекрасно малюють, співають, ведуть екологічно-дослідницьку роботу, виготовляють неймовірної краси вироби з паперу, природного матеріалу, дерева, тканини, стрічок відзначені у номінації «Креативність та неординарність». Це Кірись Вікторія, Мерецька Софія, Смичок Анастасія, Нікітчук Катерина, Грішин Євген, а також фольклорний  гурт «Горобейко», танцювальний гурт «Водограй», боксерський клуб «Влад» та вокальний гурт патріотичної пісні.

Крім того нагороди отримали і педагоги нашого закладу: Кравчук Олена Олександрівна, Дмитришина Наталя Павлівна, Зубова Жанна Олександрівна та Лаврук Галина Володимирівна, які мають переможців та призерів учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту МАН.

Сподіваємося, що свято і далі збиратиме усіх в такому дружньому колі наступного року.

Більше фото

Переглядів: 415 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0