Головна » 2019 » Жовтень » 18 » Фестиваль футболу "Золота осінь"
Фестиваль футболу "Золота осінь"

17 жовтня на базі ДЮСШ м.Славута відбувся фестиваль розвитку футболу серед «Золота осінь», в якому брала участь команда учениць 6 та 7 класів Крупецького ліцею. Основною метою змагань було залучення дівчаток до занять футболом, відбір кращих гравців до складу збірної команди Хмельницької області, а тому переможців у даних змаганнях не визначали. Фестиваль футболу проходив по правилам змагань «Шкіряний м’яч» за коловою системою. В даних змаганнях, крім нашої команди, брали участь команди Улашанівського НВК, Берездівського ліцею та ДЮСШ м.Славута. По завершенню змагань всі учасники були нагородженні грамотами за участь у фестивалі. Від імені голови Хмельницької обласної федерації футболу Хібліна І.М. було нагороджено кожну команду кубком та вручено командам, учасницям змагань, по два футбольні м’ячі та інвентар для занять футболом.

Переглядів: 71 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Жовтень 2019  »