Головна » 2017 » Травень » 11 » “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”
“Європа багатолика: єдина, близька, велика!”

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі пройшов день Європи під девізом:  “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”.

День був насичений різноманітними заходами, а розпочався він із підняття прапора нашої держави та Європейського союзу.  Неординарною виявилась заочна  подорож «Мандруємо країнами Європи», під час якої учні 2 та 3 класу познайомилися із культурою, традиціями різних країн та   переглянули відеопрезентацію «Європейські країни».

Учнівським самоврядуванням підготовлено флешмоби: «Україна – це моя Європа» та «ЄС».

Для ознайомлення шкільної молоді з європейськими цінностями та традиціями, спонукання дітей до висловлювання власної думки через творчість про європейське майбутнє, відбувся конкурс малюнків на асфальті. Кожен малюнок привернув увагу творчим підходом, оригінальністю задуму, майстерністю виконання, відповідністю тематиці.

Також організовано тематичну книжково-ілюстровану виставку - «Історія Євросоюзу».

З учнями 3 класу проведено заочну комп’ютерну гру-подорож «Мандруємо європейськими країнами» (за матеріалами навчально-пізнавальної програми «Сходинки»)

Отож, школярі зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.

Переглядів: 572 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2017  »