Головна » 2018 » Вересень » 21 » Екскурсія екологічною стежкою
Екскурсія екологічною стежкою

Екологічна стежина - це унікальна форма поєднання відпочинку і природоохоронної пропаганди. Вона має за мету формування у громадян, особливо підростаючого покоління, моральності, почуття бережливого ставлення до природи, любові до рідного краю.

19 вересня для вихованців 6 та 7 класів в рамках тижня Юного натураліста було проведено екскурсію екологічною стежкою «Перлина Славутччини» Національного природного парку «Мале Полісся», яку проводив фахівець з екоосвіти Лукащук Ю.О.

Протяжність екологічної стежки 3,8 км, її маршрут розділено на 11 зупинок, кожна з яких облаштована інформаційними стендами, ботанічними табличками, вказівниками, місцем відпочинку тощо.

Екскурсія принесла дітям масу вражень, адже вона несла в собі пізнавально-розважальний характер і, що найголовніше, проходила на чистому й свіжому лісовому повітрі в оточенні мальовничих краєвидів гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро».

Крім того учні значно поглибили свої знання про неповторність і красу природи, дійшли до розуміння причинно-наслідкових зв'язків між явищами природи, про необхідність збереження і примноження природного ландшафту своєї місцевості.

Щира подяка працівникам Національного природничого парку «Мале Полісся» за чудову та пізнавальну подорож.

Переглядів: 104 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »