Головна » 2016 » Квітень » 22 » Єдиний день ЦО
Єдиний день ЦО

З метою пропаганди знань цивільної оборони і закріплення практичних навичок  в закладі  20 квітня було проведено єдиний день ЦО.

Ранок розпочався із загальношкільної лінійки, на якій відбулося урочисте відкриття Дня ЦО та оголошення плану його проведення. Під час навчального процесу були проведені тренування з екстреної евакуації учнів та працівників (хімічна небезпека, пожежа, радіаційна небезпека).

Медична сестра провела цікаве заняття  з дівчатами по наданню першої медичної допомоги  потерпілому, учениці 10 класу продемонстрували різні види пов’язок при пораненнях.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні НС. На завершення  були проведені змагання та вікторини на кращі знання і уміння користуватися засобами індивідуального  та колективного захисту під час НС, а також пройшла комбінована естафета з елементами виконання нормативів та контрольних завдань за програмою «Цивільна оборона ».

Більше фото

Переглядів: 341 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0