Головна » 2019 » Травень » 6 » Дзвони Чорнобиля
Дзвони Чорнобиля

На данном изображении может находиться: 4 человека, в помещении26 квітня 33-ті роковини трагедії на Чорнобильській АЕС. Вибух, який сколихнув увесь світ… Втихомирити атом вдалося дуже дорогою ціною. Сотні тисяч людей зазнали радіаційного впливу, який призвів до тисячі смертей. Про цей день нам нагадують дзвони Чоробиля, які не дають заспокоїтись, але підтримують віру в наших душах, віру у власний розум і власні сили.
Сьогодні у нашому закладі відбулися заходи до 33-ї річниці на Чорнобильській АЕС. Було оформлено інформаційний стенд, який доповнено дитячими малюнками. Виставка від шкільного бібліотекаря. Проведено виховний захід на тему «Дзвони Чорнобиля», під час якого директо ліцею, Бережна Т. М. нагадала, що наші односельчани теж приймали участь у ліквідації пожежі на ЧАЕС та висловила слова подяки всім, хто встав у нерівний бій з вогнем, в сподіванні, що більше такої трагедії не повториться у жодній країні світу.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении

Нет описания фото.На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, в помещении и на улице

Нет описания фото.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и костюм