Головна » 2014 » Грудень » 3 » «Добро всіх людей єднає…»
«Добро всіх людей єднає…»

У нашому закладі  захопливо , хвилююче та трепетно пройшла  година спілкування «Добро всіх людей єднає…»,  присвячена Дню інваліда .

На заході були присутні виконавчай директор ВКП «Явір-Інвест» Поліщук В.П. та сільський голова Михалюк В.А.

Вони вручили дітям з обмеженими можливостями цінні подарунки, солодощі та матеріальну допомогу.

Вся година була насичена надзвичайно гарними, філософськими і трепетними віршами про добро,віру, добрі вчинки у виконанні учнів: Бережної Катерини, Петрова Владислава, Ліщука Павла, Ліщук Оксани,   Надзвичайно учнів вразила легенда «Янгол доброти», яку прочитала  Денисюк Софія.

Хвилюючими та зворушливими  були вправи «Подаруй тепло своїх рук» та «Від серця до серця».  Діти активно вирізали сердечка, на яких писали побажання, а потім всі разом наклеювали їх на ватман.

Завершилася година чудовою піснею «Побажання» у виконанні Бережної Катерини та Денисюк Софії.

Переглядів: 284 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »