Головна » 2016 » Червень » 8 » День захисту дітей
День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

1 червня відбулися традиційні заходи до Дня захисту дітей. Вихованці  із задоволенням брали у них  участь та отримали масу позитивних емоцій та вражень.

Була проведена святкова лінійка, інформаційна година, присвячена Дню захисту дітей, учні представили малюнки на асфальті, презентували плакати, активно брали участь у іграх та конкурсах, переглянули фільм про історію створення Дня захисту дітей та отримали солодкі подарунки.

Переглядів: 399 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2016  »