Головна » 2018 » Лютий » 15 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Минуло 29 років від часу, коли українські воїни брали участь у великомасштабних бойових діях в Афганістані. Ця війна глибоко врізалась у народну пам΄ять, але ніхто й гадки не мав, що сьогодні бойові дії будуть вестись і в нашій державі. На сході України триває антитерористична операція, а точніше – неоголошена підступна війна проти України. Ті, хто пройшов скажене пекло Афганістану, одні з перших стали в ряди захисників України і пліч о-пліч з молодими побратимами, зі зброєю в руках, боронять рідну землю, адже захист Вітчизни – це священний обов΄язок кожного.

15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цього дня в нашому закладі відбувся урок мужності,   зустріч вихованців з Семенюком О.В., головою Славутської міськрайонної  організації ветеранів Афганістану, учасником бойових дій Берещуком А.Г.

Захід був підготовлений учнями 10 класу (класний керівник Келюх В.В.).

Олександр Володимирович та Анатолій Григорович згадували про своїх друзів – інтернаціоналістів, наголошуючи на святий обов’язок кожного – боронити рідну землю; під час АТО на Сході України загинуло більше 150 воїнів-афганців. Учні переглянули відеоролик про  меморіальний комплекс воїнів-афганців в м.Славута. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в Афганській війні, героїв АТО та Небесної сотні.

До меморіальних дошок воїну-інтернаціоналісту Кмитюку Олександру  та загиблому герою в зоні АТО Гуменюку Олександру було покладено квіти.

Переглядів: 79 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Лютий 2018  »