Головна » 2017 » Грудень » 15 » День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної.

Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші.

14 грудня в нашому закладі відбувся виховний захід «Вола Чорнобильська пересторога: людство, зупинись!» до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Крім того учні переглянули фільм «Як це було», а також відбулася виставка «Вони були першими», присвячена героїчним діям ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

На жаль, багато кого з ліквідаторів вже давно немає. Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха. Ще раз всім ліквідаторам щира подяка і шана!

Переглядів: 81 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »