Головна » 2018 » Жовтень » 26 » День визволення України від фашистських загарбників
День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня відзначається 74 річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників - одна з найважливіших подій в історії нашого народу. Адже Друга світова  війна залишила слід болю і страждання майже у кожній родині, забрала мільйони життів, безжалісно позначилася на долі наших дідів та прадідів, які мужньо піднялися на боротьбу з іноземними загарбниками.

Їх згуртувала свята для кожного патріота мета - захист своєї Батьківщини. Саме цим людям, яким вдалося врятувати Україну від поневолення, зберегти національні ідеали, створити підвалини для розвитку сучасної демократичної незалежної держави, ми сьогодні спрямовуємо слова щирої вдячності і шани.

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. 26 жовтня у нашому закладі було проведено ряд виховних заходів: оформлено книжкову виставку «Історія пам`яті народної», встановлено інформаційний стенд «Пам’ятаємо героїв», проведено виховні години, години спілкування «Ми пам’ятаємо тих, хто в лиху добу в броні важкій віддав останні сили», покладено квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Переглядів: 36 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »