Головна » 2019 » Березень » 14 » День українського добровольця
День українського добровольця

День українського добровольця - це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для своєї країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності.

Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони раз доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, Верховна Рада України проголосила 14 березня Днем українського добровольця.

Саме в цей день у нашому закладі було проведено такі заходи: уроки мужності, присвячені українським добровольцям, які не жаліючи ні свого життя, ні сил охороняють кордони України, а також українським добровольцям, які загинули, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України: «Славетні українці», «Герої поруч з нами», «Мужні визволителі мого краю».

Також створено змінний стенд «День українського добровольця» та організовано виставку в бібліотеці.

Крім того  учнівське самоврядування  разом із директором Тетяною Миколаївною, поклали квіти до меморіальної дошки загиблого героя - нашого односельчанина Гуменюка Олександра Павловича. Олександр Павлович впав смертю хоробрих в бою під селом Малогнатівка Волноваського району, Донецької області.

Пам'ять про його жертовність в ім’я України житиме вічно в наших серцях.

Дякуємо українським добровольцям за героїзм та мужність! Вічна шана загиблим!

Переглядів: 177 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »