Головна » 2019 » Лютий » 15 » День Святого Валентина
День Святого Валентина

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.

Щороку в цей день в холі нашого закладу розпочинає працювати пошта Купідона, завдяки якій всі охочі висловлюють свої почуття  друзям, педагогам та коханим. Адже це чудовий  спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

Крім того учнівським самоврядуванням було підготовлено інформаційний стенд "Традиції святкування Дня Св.Валентина".

Переглядів: 136 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »