Головна » 2018 » Лютий » 14 » День Святого Валентина
День Святого Валентина

«Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів ! Без нього наше життя неможливе!» В цих словах була закладена суть концерту, що відбувся в День Святого Валентина  у нашому закладі, який підготували учні 9 класу (класний керівник Тарасюк Т.А.)

Чудові вокалісти школи показали свої кращі номери. В залі панувала сімейна атмосфера, яку на початку концерту створили чарівні ведучі.

Музичний супровід концертної програми повністю відповідав тематиці заходу. Родзинкою свята стали конкурси, в яких учні показали свої як інтелектуальні, так і творчі здібності, а учасники отримали символічні подарунки. Крім того глядачі переглянули театральну постановку «Стецькові женихання».

Всі гладачі та учасники заходу проявляли щиру зацікавленість святом та були у захваті від концерту, подарунків та створеної організаторами святкової атмосфери!

Протягом дня в школі панувала атмосфера любові, на це надихала поштова скринька для валентинок.

Переглядів: 101 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »