Головна » 2016 » Лютий » 12 » День Святого Валентина
День Святого Валентина

Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів ! Без нього наше життя неможливе! В цих словах була закладена суть заходу (підготовленого учнями 7 та 8 класів), що відбувся в переддень Святого Валентина.

Чудові вокалісти школи показали свої номери. В залі панувала сімейна атмосфера, яку на початку створили ведучі.

Музичний супровід повністю відповідав тематиці заходу. Родзинками свята стали сценки та гумореска, в яких учні показали свої творчі здібності.

Протягом тижня вихованці закладу мали змогу відправити валентинку символічну листівку у формі серця, вкинувши її у скриньку, адже  на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.

Тож бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри. Будьте щасливі!!!

Переглядів: 347 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2016  »