Головна » 2014 » Лютий » 15 » День Святого Валентина
День Святого Валентина
   День Святого Валентина, або День всіх закоханих - свято, яке 14 лютого відзначають багато людей по всьому світу.
    Не обійшло стороною це свято і нашу школу. Адже існує у нас традиція, щороку у холі нашого закладу стоїть скринька для валентинок, учні та працівники школи мають змогу таємно відправити валентинку своєму другові, подрузі, коханій людині.
Також був проведений конкурс на найкращу валентинку та побажання серед учнів початкової школи, а Комісія інформації розробила спеціальний гороскопчик на кожний предмет,  провели опитування серед усіх класів на тему: «Що таке кохання?» та випустили спеціальний номер шкільної газети Передзвін.
     Знайте, що кохання це все не так просто, і в кожної людини є лише одне справжнє кохання, яке приходить зовсім несподівано. Вмійте чекать...
     Отож бо живіть, творіть, любіть, та ніколи не бійтесь своїх почуттів.

Переглядів: 301 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2014  »