Головна » 2019 » Грудень » 24 » День Святого Миколая
День Святого Миколая

День, 19 грудня, особливий, він присвячений одному із зимових свят, який дуже чекають діти. Щороку приходить він у кожну родину з миром і дарунками. Це Святий Миколай іде до нас. Для дітей стає чарівною казкою, коли невідомо як з’являється вночі і кладе під подушку, або у черевичок такі бажані гостинці. Для всіх Він став символом щирої любові до ближнього. Завітав Миколай і у наш ліцей. Це був день справжніх чудес та цікавих зустрічей. Діти, які виявилися талановитими артистами, подарували гостям чудове свято: казкову зустріч з Великим Гостем – Святим Миколаєм. У ліцеї підготували сценки, у яких показали веселі пригоди з відьмочкою, чортом, лісовими героями, янголятками, сніговичками. Солодкі подарунки, на завершення, додали ще більше втіхи малечі. Дякуємо усім, хто долучився до підготовки та проведення свята. Важко перерахувати всіх учасників дійства. Це була команда дивовижних людей з надзвичайною віддачею та любов'ю, і кожен з них робив нас трошки щасливішими.

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »